AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fkorczyna.pl%2Fstrona%2Fagroturystyka&chs=350x350&chld=L|4

Agroturystyka

 Gospodarstwa agroturystyczne na terenie gminy Korczyna

Gmina Korczyna szeroko  otwiera swe podwoje dla wszystkich, którzy pragną przeżyć niezapomnianą przygodę, a także pragną uciec od otaczającego zgiełku cywilizacji.
Zapraszamy do odwiedzenia tego urokliwego skrawka Podkarpacia.

 

1. Gospodarstwo  agroturystyczne Edwarda Dopart „Pod Zamkiem” - znajduje się w urokliwym miejscu parku krajobrazowego, wśród niepowtarzalnych okazów przyrody, w ciszy i spokoju.

Korczyna, ul. Podzamcze 23, tel.: 507 567 192

2. Gospodarstwo agroturystyczne Władysława i Mariana Kołodziejczyków „Na zielonym wzgórzu” - oferują przepiękne widoki, zabawy przy grilu i biesiady.

Korczyna, ul. Bpa. S. Pelczar 92, tel.: 13 42 220 16

3. Gospodarstwo agroturystyczne Janiny i Andrzeja Kuligów - położone w okolicy cichej, spokojnej, wypełnionej zapachem leśnego powietrza. Atrakcje to swojskie dania, domowe wypieki na produktach swojskich, oraz możliwość zakupu warzyw, owoców i miodu.

Kombornia 450, tel.: 601 511 527

4. Gospodarstwo agroturystyczne Barbary i Marka Marciszów - oferuje całodzienne wyżywienie, możliwość korzystania z rowerów górskich, organizacja imprez zimą (kuligi) oraz latem (wycieczki). Możliwość korzystania z nauki narciarstwa klasycznego pod okiem instruktora, boiska sportowego oraz sauny.

Korczyna, ul. Podzamcze 25, tel.: 13 43 543 48

5. Gospodarstwo agroturystyczne Grażyny i Adama Półchłopków - oferuje tradycyjne swojskie dania, możliwość zakupu nabiału i owoców, a atrakcją gospodarstwa są liczne zwierzęta.

Korczyna ul. Pigonia 45, tel. 13 43 546 54 lub 534 534 465
Prezentacja firmy: www.zaplanujwakacje.eu lub www.podtuja.za.pl

6. Gospodarstwo agroturystyczne Krystyny i Bronisława Prajznarów  „PANORAMA” - oferta całoroczna to obiady domowe, plac zabaw dla dzieci, basen na terenie gospodarstwa, boisko sportowe oraz ognisko i pieczenie barana.

Korczyna ul. Bpa. Pelczara 148, tel.: 13 43 549 00

7. Gospodarstwo agroturystyczne „W.R.C. Agro” Renaty i Wojciecha Cyparów - oferta całoroczna. Posiada 5 pokoi i 11 miejsc noclegowych. Gospodarze są przygotowani na każdą grupę turystów.

Korczyna ul. Krośnieńska 70, tel.: 603 459 333

8. Gospodarstwo agroturystyczne „Leśny zakątek” Beaty i Witolda Jaśkiewiczów. Gospodarstwo posiada 4 pokoje, 8 miejsc noclegowych. Latem organizuje wycieczki do lasu np. grzybobranie, zabawy przy ognisku, grillowanie. Zimową porą jest możliwość korzystania z kładów, nart, sanek oraz organizacji wyjazdu na wyciąg narciarski.

Krasna 22, tel.: 604 134 347

9. Gospodarstwo agroturystyczne Zielone Wzgórze”  Beaty Szczyrskiej - oferta całoroczna, 3 pokoje, 6 miejsc noclegowych. Mocna stroną gospodarstwa jest bliskie sąsiedztwo wyciągu narciarskiego, lasu oraz licznych ścieżek przyrodniczo-edukacyjnych.

Czarnorzeki 59 b, tel. 13 42 014 65, 668 161 296

10. Gospodarstwo agroturystyczne „Chatka Dyziówka” Arkadiusza Wodnickiego – obiekt całoroczny, 2 pokoje, 4 miejsca noclegowe, wolnostojący obiekt, położony w pięknym, widokowym miejscu parku krajobrazowego. Komfortowo wyposażony, przytulny, utrzymany w klimacie z początku ubiegłego wieku.

Wola Komborska 10B, tel.: 604 529 160, www.chatkadyziowka.pl

11. Gospodarstwo agroturystyczne „Rokoszówka” Marii Rokosz. Gospodarstwo posiada 4 pokoje, 8 miejsc noclegowych. Możliwość korzystania ze ścieżek rowerowych i turystycznych. Gospodarstwo posiada boisko do gry w siatkówkę, miejsce do grillowania czy palenia ogniska, przy czym jest możliwość zorganizowania karaoke. W odległości 7 km znajduje się zamek Kamieniec, wyciąg narciarski, rezerwat skalny „Prządki”, punkt widokowy skąd rozpościera się wspaniały widok na Pogórze Strzyżowsko-Dynowskie.

Kombornia 388, tel.: 609 995 009,  www.rokoszowa.pl

12. Gospodarstwo agroturystyczne „Przy Zamku” Anny i Mariusza Białas - 6 miejsc noclegowych, znajduje się w urokliwym miejscu parku krajobrazowego, wśród niepowtarzalnych okazów przyrody, w ciszy i spokoju.

Korczyna, ul. Podzamcze 23 A, tel.: 607 058 660

13. Agroturystyka Swietłana Palko - posiada 12 miejsc noclegowych. Jest niepowtarzalnym miejscem na kulinarnej mapie Podkarpacia.  Nasz lokal wyróżnia się wystrojem, atmosferą, a przede wszystkim wspaniałymi potrawami kuchni staropolskiej, ukraińskiej, gruzińskiej i węgierskiej. Wstępując w nasze progi przeniesiecie się Państwo do Lwowa - „Starego Lwowa”. Nasze dania przyrządzane są na podstawie oryginalnych przepisów wywodzących się z tradycji ziemi lwowskiej. Nigdzie w regionie nie skosztujecie Państwo tak wyśmienitego szaszłyka gruzińskiego czy pielmieni syberyjskich. W naszej karczmie znajdziecie Państwo również chwilę relaksu oraz spokoju. Miła i profesjonalna obsługa sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci zakochają się w „Starym Lwowie”.

Krasna 97, tel.: 13 49 400 77

 

Inne obiekty świadczące usługi noclegowe

1. Dwór Kombornia - to ziemiańska siedziba, której historia sięga XVI w. Jest jednym z lepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych na Podkarpaciu. Obejmując powierzchnię 10 hektarów mieści czterogwiazdkowy, butikowy Hotel SPA z bogatą infrastrukturą Wellness, Salon Win Karpackich, Centrum Konferencyjne i Bankietowe oraz komfortowy trzygwiazdkowy Hotel Wine Garden.

W historycznych granicach założenia dworskiego zawiera się klimatyczna przestrzeń, w której znajdą Państwo to czego najbardziej potrzebuje współczesny człowiek a, to: efektywny wypoczynek, odrodzenie sił witalnych i harmonię służącą przywracaniu stanu psychicznej i fizycznej równowagi. Tak jak dawniej, tak i teraz, jest to miejsce o charakterze ekskluzywnego ustronia, stylowego i przytulnego jednocześnie.

Na odwiedzających je Gości czekają tu smaki, zapachy i doznania, na które nie mają czasu w codziennej bieganinie. Odnajdą je Państwo w aromatach sadu i ogrodów, w estetyce zabytkowych wnętrz i wykwintnej kuchni. A nade wszystko w rytuałach różnorodnych terapii opartych na wielowiekowej tradycji medycyny Dalekiego Wschodu oferowanych w SPA Dwór Komborniach. Natomiast wizyta w Instytucie Kosmetycznym daje możliwość skorzystania z innowacyjnych technologii kosmetycznych i luksusowych kosmetyków wspierających pielęgnację urody.

Kombornia 1, tel.: 13 43 542 89

2. Uroczysko – to miejsce, gdzie w przestronnych domkach z bali z widokiem na górskie pasma oferujemy całoroczny wypoczynek. Uroczysko położone jest w regionie o wspaniałych walorach przyrodniczych, krajobrazowych i turystycznych na terenie Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego u podnóża masywu Suchej Góry (585m). Unikalny mikroklimat tego miejsca sprawia, że można tu w pełni korzystać z walorów każdej z pór roku. Są tu doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego (oświetlony, ratrakowany stok narciarski w sąsiedztwie), wędrówek pieszych i rowerowych czy zbierania grzybów. Latem nad stawem kąpielowym goście Uroczyska odpoczywać mogą na piaszczystej plaży.

Czarnorzeki 57A, tel.: 662 629 983

3. Domki drewniane „Królewska Góra” położone w malowniczej okolicy Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego.

Czarnorzeki, tel.: 516 153 289, 696 866 964

Podziel się: